Firemní akce

Firemní akce nemusí být podmíněna povinným setkáním v uzavřeném salonku. méně formální za to velmi příjemný večer s vašimi zaměstnanci, dodavateli i obchodními partnery. V naší restauraci Cesta časem vám připravíme nezapomenutelný večer s vynikající kuchyní v příjemném prostředí klidné městské části.

Příznivá pozice restaurace nedaleko Vítězného náměstí na Praze 6 v Dejvicích umožňuje snadnou dostupnost z dopravních uzlů Hradčanská a Dejvická i bezproblémový dojezd vozem. Parkování je k dispozici přímo naproti

Kompletní zázemí pro firemní setkání

Jsme připraveni realizovat vaše setkání pro jakkoli velkou či malou společnost. K dispozici jsou vám menší salonky pro 20-30 hostů ideální pro menší uzavřenou společnost. Venkovní zahrádka pro 80 hostů pod vzrostlými stromy, zvláště vhodná v letních měsících, kdy vytvoří skutečně velmi příjemnou neformální atmosféru. Rádi vám dáme k dispozici i kompletní prostory naší restaurace. Záleží jen na vás. Postaráme se o výzdobu či zajištění AV technikou, možná je i dohoda doplňkového kulturního programu.

Grilované speciality i klasické menu

Při vašem setkání se o vás postará profesionální obsluha. Kompletní menu pak sestaví osobně náš šéfkuchař přesně podle vašeho zadání. Na základě letitých zkušeností v oboru vám navrhne či doporučí vyladěnou kompozici slaných i sladkých pokrmů, vhodný nápojů i formy servírování. Menu je možné i přizpůsobit sezonně, podle povahy pořádaného večera jako jsou vánoce, velikonoce, léto apod. Naší často poptávanou specialitou jsou čerstvě připravovaná grilovaná masa – krůty, jehněčí, selátka, ryby atd. Grilujeme v prostorách venkovní zahrádky přímo před našimi hosty.

Jsme si jisti, že setkáním organizovaným v naší restauraci uděláte dobrý dojem na své zaměstnance i obchodní partnery. Uděláme vše pro vaši maximální spokojenost.

On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz