Neformální setkání na vysoké úrovni

Raut je vždy velmi oblíbenou formou pro slavnostní setkání rodiny a přátel. Při oslavě zasnoubení, svatebního dne, narozenin. Je ideální příležitostí pro setkání zaměstnanců společnosti i velmi dobrou vizitkou pro obchodní partnery a dodavatele. Je to ideální příležitost k neformálnímu setkání na vysoké úrovni kdykoli během roku. Naše restaurace je vám vždy plně k dispozici a připraví pro vás kompletní menu včetně profesionální obsluhy a doplňkových služeb.

Restaurace Cesta časem se nachází v příjemné dostupné lokalitě poblíž Vítězného náměstí na Praze 6 v Dejvicích v klidné části obklopené zelení. Hosté mohou parkovat přímo naproti našemu podniku nebo využít příjemné procházky z dopravních uzlů Hradčanská či Dejvická.

Podle počtu hostů vám dáme k dispozici komorní prostředí menších salonků, kde vás vytvoříme romantickou atmosféru a soukromí uzavřené společnosti. Pro větší událost je pro vás kdykoli připravena venkovní zahrádka. Rádi vám samozřejmě poskytneme prostory celé restaurace.

Individuální menu, široká volba možností

Kompletní menu náš šéfkuchař navrhuje přesně podle vašeho přání. Záleží jen na vás, zda upřednostňujete českou klasickou kuchyni nebo rádi vyzkoušíte originální chutě. Na základě letitých zkušeností vám doporučí ideální množství i skladbu včetně vhodného nápojového menu. Team našich zaměstnanců se pak postará o profesionální obsluhu. Vytvoří pro vás příjemné prostředí a bude vám vždy k dispozici.

Naší specialitou jsou grilovaná masa, která připravujeme vždy z čerstvě dodávaných krůt, selátek i jehňat přímo před našimi hosty v prostorách venkovní.

Čas pro vaše hosty

Raut vám dává volnost a dostatek času setkat se se všemi vašimi hosty. Zajistíme pro vás příjemné prostředí s vynikající kuchyní a profesionální obsluhou. Užijte si večer se svými hosty bez starostí a zařizování. Jsme si jisti, že v naší restauraci Cesta časem budete vy i Vaši hosté maximálně spokojeni.

On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz