Svatební den

Svatebnímu dni předchází mnoho organizačních starostí a zařizování. Hlavní hřebem slavnostní události celé Vaší rodiny i přátel je pak společný oběd nebo večeře. V naší restauraci Cesta časem vám rádi poskytneme kompletní zázemí a profesionální služby. Nabídneme vám spolehlivost a pomocnou ruku při organizaci celé slavnosti. Postaráme se o vás ve všech směrech. Vychutnejte si svůj velký a jedinečný den se svými hosty bez zbytečných starostí. Váš svatební den bude nezapomenutelný.

Naše restaurace se nachází v příjemné blízkosti poblíž Vítězného náměstí na Praze 6 v Dejvicích. Je velmi dobře dostupná vozem, přesto je umístěna ve velmi malebném prostředí obklopeném městskou zelení. Nabízí nerušený klid a možnost občerstvení se příjemnou procházkou po okolí. Dostatečné parkoviště je vám k dispozici přímo před podnikem.

Komorní svatby i velká společnost

Pro komorní svatby můžeme doporučit naše salonky. Romantickou atmosféru našich interiérů umocní maximální soukromí. Vašim přání zcela podřídíme chod celého odpoledne i večera. Větší a početnější společnosti nabízíme velkou zahrádku pod vzrostlými kaštany. Rádi vám samozřejmě dáme k dispozici prostory celé restaurace.

Klasické svatební menu i exotika

O svatební menu se postará osobně náš šéfkuchař. Přesně podle vašich představ sestaví kompletní menu. Na základě letitých zkušeností vám doporučí ideální kompozici sladkých i slaných pokrmů, ideální množství i formu servírování. Dokáže pro vás realizovat českou klasiku, ale výjimkou nejsou ani menu originální a exotická. Naší hojně využívanou specialitou jsou grilovaná masa. Krůty, ryby, jehňata, selátka připravíme přímo před vámi právě v prostorách venkovní zahrádky.

Seznamte se s námi. Rádi vám budeme kdykoli k dispozici. Zrealizujeme pro vás i pro vaše hosty klidnou a romantickou slavnost, která vás uvede do šťastného společného života a na kterou budete jistě velmi rádi vzpomínat.

On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz