Jak udělat dárkový poukaz? Vzor pro vás

Dárkový poukaz - vzor 6
Dárkový poukaz - vzor 6

Jak udělat dárkový poukaz? Vzor pro vás.

Chcete rozšířit ve vašem podnikání sortiment o tzv. univerzální dárky, ale nejste si jisti, jak udělat dárkový poukaz? Ukážeme vám, že vzor dárkového poukazu si dokážete vytvořit i vy sami. A pokud nejste graficky zdatný, tak si jej dokážete vytvořit také. Stačí vám k tomu skvělý grafický online nástroj, který je opravdu velice intuitivní.

Dárkový poukaz vzor
Dárkový poukaz vzor

Pokud byste se přeci jen nechtěli zabývat grafikou, připravili jsme pro vás dárkový poukaz ke stažení zdarma (ke stažení na konci stránky). Jedná se o vzor či šablonu, kterou si můžete vytisknout a doplnit informace ručně (tužkou), případně v kterémkoliv grafickém nástroji vložíte textové pole a doplníte podle potřeby. Případně nás můžete kontaktovat a vytvoříme dárkový poukaz za vás.

,,Jestli se nebudete chtít dárkovým poukazem vůbec zabývat, vytvoříme vám profi dárkový poukaz s vaším logem.“

Pojďme ukázat, jak vytvořit dárkový poukaz zdarma ke stažení

Existuje více online grafických nástrojů, ale my vám ukážeme jeden, který je, podle nás, skutečně excelentní a pro běžnou tvorbu bannerů či právě dárkových poukazů, naprosto dostačující. Cena je také příjemná a pokud máte internetový obchod či jiné online podnikání, tak jej budete využívat skutečně často. A budete si připadat jako grafický bůh.

Program Canva

Tadá. Ano, je to online grafický program Canva. Co všechno lze, kromě dárkového poukazu, vytvořit? Chcete třeba změnit svojí úvodní fotku na Facebooku? V administraci Canvy vyberete přesný rozměr (šablonu), který Facebook vyžaduje. Stačí na tuto šablonu kliknout a můžete začít s grafikou. Nemusíte hledat někde v nápovědě Facebooku ideální rozměry atd. Stačí pouze jedno kliknutí. To samé platí, pokud chcete vytvořit super grafiku u příspěvku na Instagramu. Opět vyberete šablonu s přesnými rozměry, které Instagram u příspěvku vyžaduje. Tak snadné. Šablon a vzorů grafických bannerů je opravdu hodně. Doporučujeme vyzkoušet. Teď začíná zábava.

Dárkový poukaz v programu Canva

V programu Canva jsou šablony, respektive vzory, přímo na dárkové poukazy, které můžete zdarma stáhnout. Tedy pokud platíte malý měsíční poplatek za používání programu. Pokud se ptáte, jaké rozměry mají tyto šablony, tak je to celkem jedno, protože si můžete rozměry změnit podle svého.

Šablony, respektive vzory, dárkových poukazů mají samozřejmě přednastavenou grafickou podobu, kterou můžete ale individuálně editovat (font, barva písma, velikost písma, apod.). Můžete také do poukazů přidávat další grafiku jako třeba ikony, kliparty, jiné pozadí poukazu, atd. Můžete dokonce přidávat svou vlastní grafiku. Např. fotky, loga nebo podobnou tvorbu.

Dárkové poukazy (šablony) ke stažení zdarma.

Po kliknutí na odkazy výše stáhnete soubor ve formátu .jpeg, který si můžete vytisknout a vyplnit ručně, případně použít jakýkoliv grafický nástroj a doplnit pomocí něho.

Možná vám to přijde složité, ale vězte, že až vyzkoušíte Canvu, tak kouzlo, tohoto grafického programu, vás dostane. Kdo nezkusí, neví.

A pokud přeci jenom budete chtít vytvořit profesionální dárkový poukaz, neváhejte se na nás obrátit. Náš grafik vám ho vytvoří.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno